Шаблоны LeoTheme для Joomla.
GavickPro Joomla шаблоны

Pocházíme ze Slovenska a nabízíme Vám kvalitní zpracování web stránek, internetových prezentací a e-shopu. Na trhu jsme již několik let a máme za sebou mnoho projektů. I když nás dělí hranice, komunikace není žádný problém. Je to úplně jednoduché a existuje mnoho možnosti komunikace. Komunikovat můžeme prostřednictvím emailu, přes který si umíme poslat všechny potřebné materiály k výrobě web stránky nebo umíme komunikovat i telefonicky. Osobní setkáni při výrobě web stránky není vůbec nutné, vše si umíme říct přes telefon nebo napsat přes email. V případě posílání větších souborů, které na svou webovou stránku chcete dát, využíváme různé úložiště. Takovým způsobem u nás vzniklo již mnoho webů.

O naší profesionální práci říkají naše projekty a spokojenost našich zákazníků o kterých se staráme i po odevzdání web stránky.

Dalším důkazem naší profesionality je i fakt, že jste nás našli. To znamená, že náš internetový marketing je na vysoké úrovni a přesně takový marketing můžete mít i Vy. cool


Neváhejte a kontaktujte nás.