Шаблоны LeoTheme для Joomla.
GavickPro Joomla шаблоны

Tvorba web stránek Vysoké nad Jizerou)

Každý chce, aby právě ta jeho web stránka vypadala co nejlépe, a zároveň aby plnila svůj účel jako prodej a prezentaci. Nicméně mnoho krát se setkáváme s tvrdohlavostí klienty, že chtějí něco víc obrázkové jako textové. Je pravda, že lidí, když chytí do ruky leták, spíše přiláká obrázek výrobku. Na internetu je sice důležitý i obrázek, avšak informace o něm jsou ještě důležitější. Proto vlastně i když chci, aby vyhledávače jako - google, yahoo, msn, nebo jiné vyčítali nabídku z obrázku i když je v něm text, to nedokáže, protože je to jen jeden soubor. Proto, při optimalizaci SEO, musím myslet na tyto věci a snažím se poradit, aby byl text i obraz stejně důležitý k jednotlivým produktům.

Web stránka rychle a spolehlivě i do 24 hodin

I do 24 hodin se dá vytvořit bez problémů, pokud jsou k dispozici všechny potřebné informace a obrázky, které chcete k webu spustit. Rovněž by měla být jasná alespoň základní barevná škála stránky, stejně rozložení menu, abych věděl přizpůsobit stránku. Tehdy je nutné mít vybranou doménu, na kterou chci web zavěsit, hosting víme zprovoznit okamžitě. Následně jediné čekání je při platbě domény, aby bylo možné nastavit DNS záznam.

 

Ztráta informací a údajů

U nás nehrozí. I přesto, že web hostingové služby v sobě zahrnují pravidelnou zálohu sytému - web stránky, může se stát, že stránky napadne virus. V takovém případě je bez zálohy dalších dat nemožné stránku znovu zprovoznit. My se snažíme veškeré údaje potřebné pro bezproblémový chod stránky mít vždy v záloze, aby se stránka dala zprovoznit. Když se stane, že stránka se dostane do stavu nefunkčnosti a je to něco vážnější, znovuspojazdnenie stránky se snažíme nahodit nejpozději do 24hodin od výpadku. V mnoha případech se to dá okamžitě.

 

Úprava web stránky

Předělání web stránky z klasického .php nebo .html formátu, je nejčastější způsob, proč nás lidé oslovují. Když potřebujete pravidelně doplňovat údaje na stránku, měnit, přetvářet ceník, doplnit marketingové informace, je to nejlepší způsob, jak mít stránky v podobě jakou potřebujete. Vývoj jde dopředu nejen v běžném životě, ale i na internetovém světě, bez kterého si mnozí život ani neumí představit. Proto si věci třeba zjednodušovat. Pokud si to vezmeme z logického hlediska, je levnější a jednodušší zaplatit za úpravu web stránky, jak platit za doplňování údajů a nemít přístup k rychlé úpravě ...

 

Co potřebuji pro web stránky

Pokud máte WEB hosting třeba vědět, na jakém serveru Vám běží web a jaký máte hostingový program. Potřebné je aby web hosting běžel na linuxovém serveru s podporou MYSQL, co je možné změnit téměř u všech providerem. Pokud webhosting nemáte, poskytneme Vám naše webhostingové služby. Každý tvůrce webstránek má spolupráci s providerem a ví, co je nejlepší pro konkrétní webstránku. Proto v případě, že chcete web stránku, je dobré konzultovat možnosti, aby webstránka věděla korektně pracovat s informacemi a možnostmi, které systém nabízí. My nabízíme webhostingové služby na našem serveru, který je speciálně upraven, aby poskytoval maximální kvalitu, funkčnost a rychlost pro webstránky.

 

Řešení pro maily

Aby firma, organizace, obchod nebo skupina působila důvěryhodně, je lepší pokud používáte email na bázi:

neco @ domena.cz jako neco @ gmail.com

Vytvoříme Vám mailové služby tak, aby plnily maximální spolehlivost a funkcionalitu. Do mailových služeb vasWEB.net se dostanete přes úvodní stránku. Kliknete na tlačítko webmail a můžete pohodlně z webového rozhraní sledovat vaše emaily. Klasické využívání mailových klientů přes smtp nebo pop3, přes mailové prohlížeče / outlook, thunderbird ... / je samozřejmost.

 

Prodej se webem

www stránky jsou nejčastějším způsobem prodeje produktů nebo služeb. V dnešní době, kdy nám vypadne něco v domácnosti nebo v běžném životě a nemáme chuť běhat po obchodech, první co uděláme je, že otevřeme google a hledáme co potřebujeme. Právě proto je internetová stránka velmi důležitá. Zvyšuje reklamu, prodej, ale i obecné informace o firmě. Mnozí lidé, když nenajdou informaci o firmě na webu, přistoupí ke konkurenci ...
Proto byste měli svěřit stránky tím, co vědí jak na to, jinak jsou to zbytečně vyhozené peníze

 

SEO optimalizace

Být na internetu a nebýt nalezený je zbytečné mrhání prostředků na tvorbu webových stránek. Základním nástrojem pro dosažení tohoto cíle je tzv. SEO (search engine optimization - "optimalizace pro vyhledávače"). V případě splnění 4 základních kritérií pro tvorbu webové stránky (originální design, použitelnost, přístupnost a viditelnost) můžeme konstatovat, že jsme udělali pro návštěvníka Vašeho webu maximum. Internetové stránky nevytváříte krátkodobě, ale získáváte nimi nové klienty nebo zájemců pro vaše produkty či služby.

 

Výroba web stránek

Výroba internetových obchodů - eshopů
Google optimalizace stránek
Aktualizace web stránek
Redesign web stránky
Registrace domen a webhosting

 

Výroba web stránek a internetových obchodů

Výroba web stránek a eshopu pokrývá grafický design a také naprogramování funkčnosti stránky.
Design, nebo i grafický návrh, je v podstatě rozložení obrázků, textových poli, menu, banerů, flash animací, návrh barev a písma na stránce. Tyto faktory jsou klíčové, aby byla Vaše stránka poutavá a její návštěvník se rychle zorientoval.
Vývoj web stránky je její samotné naprogramování dle světových web standardů aby byla stránka správně zobrazována ve všech prohlížečích (Internet Explorer, Mozilla, Opera ...).
Pokud již vlastníte web stránku, ale je zastaralá a nemoderní rádi Vám ji předěláme a zatraktivnit. Podle Vašich představ změníme její vzhled, případně propracujeme strukturu, její obsah a informace.

 

Doména pro novou web stránku

Při výběru domény třeba zvážit její název tak, aby byla snadno zapamatovatelná. Dnes, pokud je název firmy dlouhý a složitý, tak se od něj nemusí odvíjet název stránky. Na výběr je velké množství koncovek, které mohou být volné pro použití na Váš nový projekt. Třeba myslet na to, že dlouhý zahraniční název si nedokáže každý osvojit a zapamatovat.

 

Doména při předělání web stránky

Při registraci domény je třeba si uvědomit, že potřebujeme mít k ní přístup, pro úpravy záznamů na plnou funkčnost e-mailů, stejně stránky samotné. V případě Slovenské domén, problém se změnou není. Vrámci jiných domén je nutné nás kontaktovat.

 

Hosting pro novou web stránku

Hosting je důležitá součást internetové stránky. Je to prostor, kde je web stránka uložena. Tyto služby poskytujeme pouze pro zákazníky, který si u nás dali vytvořit web stránku. Při vytvoření stránky, víme garantovat plnou funkčnost vrámci této služby.

 

Hosting při předělání web stránky

Při přechodu na nový systém je mnohdy problém s nastavením web stránky na stávajícím hostingu tak, aby stránka plnila účel. Mnohdy má hosting omezení a proto přistupujeme k jeho změně k nám, kde víme garantovat naše služby.

Zdieľať tento produkt