Шаблоны LeoTheme для Joomla.
GavickPro Joomla шаблоны

Tvorba e-shopů

Tvorba e-shopů

Naším záměrného je tvorba web stránek, internetových obchodů (tvorba eshopů). Námi vyrobené web stránky optimalizujeme pro vyhledávače (Google, Bing ...) tak, aby se umisťovali při vyhledávání na nejlepší pozic. Tím získáte mnohonásobně větší počet návštěvníků a tím pádem i zákazníků.

Postup při tvorbě eshopů
V první řadě se při tvorbě eshopů a stránek potřebujeme dozvědět:
- Jaké zboží chcete prodávat
- Kolik cca produktů bude v eshopu
- Kolik cca kategorií bude v elektronice obchodě
- Znát dělení kategorií
- Rozhodnout zda budete uvádět výrobců
- Jaký způsob dopravy budete využívat (standardně se používá pošta, kurýr)
- Jaký typ plateb využijete (platba na dobírku, pltaba na účet kde VS je číslo objednávky, platba v hotovosti v případě fyzického obchodu)
- Představu co byste chtěli mít na web stránce. Umíme i poradit.

Důležité při zpracování e-shopu je zpracování obchodních podmínek, reklamační řád. Vhodné je sepsat o nás, aby potencionální klient věděl o vás alespoň základní informace.


Další kroky při tvorbě e-shopů jsou již na nás:
- Už i předběžný návrh Vám umístíme na internet zdarma, abyste viděli v reálu jak bude web vypadat a věděli přesněji specifikovat detaily které chcete změnit.

Elektronický obchod dokáže svým zákazníkům nabídnout možnost nakupování z pohodlí domova, zároveň umožňuje majitelům výrazně snížit provozní náklady a tím poskytnout kvalitní služby za nižší ceny.

Na vytvoření e-shopu používáme dva různé systémy, fungující na principu CMS systému. Stromová struktura kategorií Vám umožní přidávat libovolné množství podkategorií a efektivně tak zařadit zboží, které nabízíte. S naším e-shopem ušetříte spoustu času, který byste jinak strávili při administraci Vašeho elektronického obchodu. Jednoduché přidávání produktů, lehká administrace slev a novinek, samostatné ceny či akce.

Chcete-li se informovat o průběžném stavu skladu či zisků za poslední měsíce, jednoduše nahlédnete do statistického modulu, abyste snadno a rychle získali přesně ty informace, které potřebujete. Už se nebudete muset zabývat pracnými výpočty a sumarizace, zjišťovat jaký je stav objednávek a skladu. Všechny potřebné informace dostanete rychle a jednoduše, přímo z Vašeho administračního rozhraní.

Přehledná správa objednávek a skladu. Systém automaticky generuje objednávky tím Vám šetří čas.

Váš e-obchod uděláme tak, aby byl přínosem a přinesl reálných zákazníků ...