Шаблоны LeoTheme для Joomla.
GavickPro Joomla шаблоны

Web pro zdravotnictví, doktoři

Tvorba web stránek pro lékaře, zdravotní střediska

Mnohokrát se stává, že pokud hledáme nějaké informace ohledně nějakého vyšetření, těžko něco najdeme. To se stává proto, že mnoho lékařů ještě nemá svůj web, nebo je na velmi nízké úrovni a tím pádem se informace k pacientovi dostávají velmi obtížně. Proto i lékaři potřebují web stránku, která bude vyhovovat jejich profesi a na níž mohou poskytnout pacientům všechny potřebné informace.

Na Vaší nové WEB STRÁNCE, Vašem novém odborném informačním servisu, můžete informovat Vašich pacientů o novinkách, sděleních, změnách v oblasti odborné péče ao všem, co si myslíte, že Váš pacient potřebuje. Přes web stránku, kterou Vám vytvoříme se zviditelněte jako lékař / lékařka a tím získáte nových pacientů. Svou novou stránku můžete získat velmi snadno u nás a za velmi příznivou cenu.

Slovensko se stává také virtuálním jako ostatní svět ao chvíli bude neodmyslitelnou součástí našeho života nakupování přes internet, vizuální komunikace ... Proto je velmi významné i pro lékaře, aby poskytovaly své služby i pomocí webu. Aktualizaci na své stránce si dokážete realizovat úplně sami, jak práci v textovém editoru. Vložit texty, tabulky a fotografie v místech které potřebujete a kde se Vám to líbí. Nemusíte vyhazovat tisíce za něco, co se dá používat a získat legálně i bez nehorázných poplatků.

Myslete na svou budoucnost, své pacienty, lidi kteří si Vás váží za to co děláte pro ně. Využijte proto naši nabídku a prezentujte na webu sebe, vize do budoucna, lékařské rady, výsledky své odborné praxe, komunikujte prostřednictvím Vaší web stránky s Vašimi pacienty ... WEB STRÁNKA je Vaše mediální budoucnost.

"Nekonečný vesmír" informací, i takto se označuje svět internetu. Proč tedy nepatřit do něj také? Nabídněte pacientům prostřednictvím Vaší web stránky možnost objednat se na vyšetření ON LINE - vytvářet pořadník nebo přednostní vyšetření za příplatek. Pacienti také uvidí termíny, které jsou ještě volné a které jsou již obsazené. Ukažte jim také bonusy, které jim Vaše ordinace je schopna poskytnout.


CO POTŘEBUJETE K VAŠÍ NOVÉ WEB STRÁNKÁCH?

I. Vaši představu, co by měla web stránka ukázat (dosáhnout, realizovat, publikovat ....)
II. Rozhodnout se, zda budete webový prostor spravovat sami, nebo to necháte na nás
III. Investovat určitý finanční obnos pro realizaci této služby
IV. Připravit si v tlustém podklady, které se mají na Vaší web stránce objevit (fotografie, texty, tabulky ...) a po dohodě nám je doručit na další zpracování

Průběh tvorby Vaší web stránky

Po zkontaktování s námi, bude následovat komunikace, která bude směřovat k tomu, abyste vyjádřili své požadavky. Na základě nich Vám uděláme předběžný návrh, který budeme postupně realizovat do Vaší konečné představy. Po dokončení stránky Vám předáme všechny potřebné údaje a hesla pro její správu a vysvětlíme Vám jak s ní zacházet. Pokud Vám něco nebude jasné, nebo nebudete vědět něco doplnit, v pohodě nás můžete kontaktovat a my Vám pomůžeme. Pokud si na samotnou správu stránky netroufáte, nabízíme Vám alternativu založenou na úkonech spojených s administrací webu z naší strany.

Naše internetové stránky jsou založeny na platformě Joomla, který není vůbec složitý a nabízí možnost kreativního a dynamického webu. Nepotřebujete znát proces programování, jak to možná bylo někdy, protože aktualizaci obsahu si dokážete provést i sami a na to Vám postačí základní znalosti práce s počítačem a internetem.

Zdieľať tento produkt