Шаблоны LeoTheme для Joomla.
GavickPro Joomla шаблоны

Web pro bary, kavárny

Tvorba web stránek pro bary a kavárny

Máte svůj bar, kavárna, klub, diskotéku, restauraci, nebo jiný podnik? Chcete přilákat čím více zákazníků? Turisté, lidé na návštěvách, obchodní setkání, všichni tito mohou být právě Vaši zákazníci. Informovanost o podnicích je častokrát zanedbaná a mnoho lidí možná právě o Vás nikdy nic neslyšelo. Tak proč se nezviditelní a nedostat se do vědomí lidí? Ukažte jim svůj podnik, dejte lidem informace o otvíracích hodinách, o nabídce ao mnoha dalších věcech, které uznáte za vhodné. Čím více informací, tím spíše Vás lidé navštíví.

Koná se u Vás nějaká akce? Máte zvýhodněnou nabídku, nebo super program? Zrekonstruovali jste prostory nebo přidali něco nového do své nabídky? Dejte o tom lidem vědět. Jak? Jednoduše, přes svou novou kreativní dynamickou web stránku, která splňuje všechny podmínky, aby reprezentovala Váš podnik. Je založena na systému Joomla, který svou cenou, množstvím funkcí, rozšíření, doplňků, modulů, komponent ... je to nejideálnější řešení pro vytvoření Vaší WEB stránky. Joomla poskytuje velmi široké možnosti, které jsou pro kreativitu stránky a také Vaši velkým přínosem.

Takže teď je to už jen na Vás, stačí Vaše rozhodnutí a můžeme se pustit do práce. Zkontaktujte nás a domluvíme se na všech potřebných věcech. Samozřejmě, potřebná je prvotní představa jak by měla stránka vypadat a co by měla obsahovat. Sesbírejte si tlusté podklady, které budou na stránce (texty, fotografie ...) doručte nám je a my Vám vytvoříme prvotní návrh. Dalším komunikací dotáhneme stránku do finální podoby a spustíme ji. Po dokončení stránky se můžete rozhodnout, zda administraci obsahu stránky budete provádět sami, nebo to necháte v našich rukách. Administrace je zcela jednoduchá, připomíná práci v textovém editoru.

Internet je naše budoucnost. Nikdo z nás se bez něj neobejde. Ani Vy. Proto neváhejte a zkontaktujte nás. Vždyť jak se říká, čas jsou peníze a Vaše nová web stránka Vám je jistě pomůže vydělat.

Zdieľať tento produkt