Шаблоны LeoTheme для Joomla.
GavickPro Joomla шаблоны

Web pro fitness a sportovní kluby

Tvorba web stránek pro fitness centra a jiné sportovní kluby

Věnujete se sportu, poskytujete prostory na cvičení, jste nějaká skupina která je zaměřena na jistý druh sportu nebo sportovec a chcete ukázat veřejnosti své výsledky? Fitness centra, tělocvičny, sportovní kluby, sportovci ... zviditelněte se. Dejte o sobě vědět. Jak? Existuje na to jednoduchý, rychlý způsob a my Vám ho prozradíme. Vše je na webu, tak tam buďte i Vy.

Nabízíme Vám vytvoření WEB stránky za dobré ceny. Vždyť internet je naší každodenní součástí, tak proč byste na něm neměli být i vy. Designově zajímavá web stránka kterou Vám vytvoříme, Vám zaručeně přinese spoustu nových návštěvníků, členy, příznivcům ... I Slovensko se stává stále více virtuálnejšie. Lidé, firmy, organizace, každý si dělá připojení na globální síť, dává si vytvořit stránku a tím se snaží prorazit k vrcholu a získat ve svůj prospěch co nejvíce. Tak nač ještě čekáte? Nač mrháte časem? Čím dříve se rozhodnete, tím dříve Vám Vaše web stránka může pomoci vydělat.

Po vytvoření stránky si informace můžete kdykoliv doplnit sami. Není to vůbec složité a postačí Vám základní znalosti v práci s počítačem. Připomíná to práci v textovém editoru. Vložíte texty, tabulky a fotografie v místech kde to potřebujete a je to. Nemusíte vyhazovat kopu peněz za něco, co nepotřebujete a můžete získat a používat něco co potřebujete, legálně bez licenčních poplatků. Ještě stále váháte? Nemáte proč. Nestojí to až tolik peněz a vezměte si i fakt, že máte to už do budoucna. Takto můžete přilákat i nové sponzory, lidem dát vědět o novinkách, propagovat sebe a okolí.

Potřebujete k tomu:

- představu o web stránce, co na ní chcete, co všechno tam má být
- rozhodnout se, zda budeme spravovat Administrátorský prostor my, nebo to zvládnete sami
- finanční obnos na investici do této služby
- podklady v hrubých rysech z obsahové stránky (fotografie, texty, tabulky ...) a doručit nám jejich zpracování

Průběh tvorby

Zkontaktujete nás, že máte zájem o využití našich služeb, na vytvoření web stránky. Bude následovat komunikace mezi námi, která bude směřovat k vysvětlení Vašich požadavků a představ. Na jejich základě Vám vytvoříme návrh, který se bude upravovat do dokonalé podoby. Tak se vytvoří Vaše nová web stránka. Pokud webový prostor budete chtít spravovat samostatně, předáme Vám všechny potřebné údaje pro jeho správu a vysvětlíme Vám jak s ním zacházet. Když necháte zprávu na nás, budeme dohlížet na chod webu my.

Joomla je platforma na které běží naše stránky. Není vůbec složitá a nabízí dobré řešení tím, který potřebují kreativní a dynamický web, bez vázání se nadbytečnými informacemi v ovládání procesu programování web stránek, tak jak to bylo v dobách nedávno minulých. Aktualizaci obsahu hravě zvládnete sami, potřebujete na to základní znalosti práce s počítačem a internetem.

Zdieľať tento produkt