Шаблоны LeoTheme для Joomla.
GavickPro Joomla шаблоны

Web pro kapely, umělce

Tvorba web stránek pro kapely a umělce

Jste rozkvétající hvězda nebo již stálý zpěvák, zda skupina? Máte na koncertech málo lidí a nevíte se jaksi pořádně prosadit? Nebude to tím, že lidé jsou o Vás málo informováni? Jak je informovat? No přece pomocí web stránky. Pokud nemáte žádnou, pomůžeme Vám ji vytvořit a pokud už nějakou máte, zjevně je zanedbaná a polo-funkční, tak Vám ji pomůžeme zaktualizovat a postavit na nohy.

Právě Vám třeba designově kreativní a obsahově dynamický web, abyste mohli svým fanouškům poskytnout všechny potřebné informace. Dejte jim vědět o sobě, o koncertech kde jste vystupovali nebo které ještě chystáte, o novinkách které máte, o nové písničce. Zeptejte se jich na názor, co byste měli změnit, doplnit, jak se jim líbí která píseň .... Pověste jim své fotky z koncertů, z nahrávání skladeb ... Je jen na Vás, co všechno svým fanouškům poskytnete, ale hlavní věc je jim to dát a mít kde dát.

Platforma Joomla, na níž tvoříme naše web stránky je nejideálnějším řešením pro dynamický web, protože nabízí řadu možnosti pro kreativitu. Má mnoho funkcí, rozšíření, modulů, komponentů .... a její administrace je velmi jednoduchá. Doplnění obsahové stránky zvládnete levou zadní, protože připomíná práci v textovém editoru av dnešní době umí základy práce s počítačem snad každý. Vložte texty, tabulky, fotografie na místech, kam potřebujete.

Potřebujete k tomu:

- představu o web stránce, co na ní chcete, co tam všechno má být
- rozhodnout se, zda budeme spravovat administrátorský prostor my, nebo to zvládnete sami
- finanční obnos na investici do této služby
- podklady v hrubých rysech z obsahové stránky (fotografie, texty, tabulky ...) a doručit nám jejich zpracování

Pokud jste se pro nás rozhodli, tak neváhejte a zkontaktujte nás. Společnou komunikací dohodneme všechny potřebné věci a vytvoříme Vaši novou web stránku k Vaší plné spokojenosti.

Zdieľať tento produkt