Шаблоны LeoTheme для Joomla.
GavickPro Joomla шаблоны

Web pro kulturní střediska a divadla

Tvorba web stránek kulturní střediska a divadla

Každé město nebo obec má svůj kulturní dům, větší města i nějaké jiné kulturní střediska, v nichž se konají různé akce. Někdy informovanost o těchto akcích je velmi nízká. Podle nás, každé kulturní středisko by mělo co nejlépe informovat o svých aktivitách. My nabízíme pomoc. Jakou? Říká se, že vše je na webu. Internet je naší každodenní součástí, tak proč byste Vy měli být výjimkou? Vaše osobní web stránka s informacemi pro lidi ao lidech. To je řešení.

Dejte vědět lidem o akcích které plánujete, o soutěžích, programu, jaký máte pro ně přichystán. Čím více informací poskytnete, tím dříve je můžete přitáhnout. Divadla, zveřejněte program který nabízíte, jaké hry jsou určeny dětem nebo školám, dospělým nebo jiným skupinám. My Vám s tím vším pomůžeme. Vytvoříme pro Vás web stránky dle Vašich představ a požadavků. Kreativní, dynamický web s množstvím informací, fotografií a mnohým dalším. Internet je naše současnost a budoucnost, proto neváhejte.

Naše web stránky běží na systému Joomla, který je velmi ideálním, dokonce nejideálnějším řešením pro web, který mě být dynamický. Má množství funkcí, doplňků, rozšíření, modulů, komponent ... a to umožňuje stránce velkou kreativitu. Administraci stránky zvládnete i Vy, což je velkou výhodou. Vložte texty, tabulky, fotografie přesně tam kde se Vám to líbí. Toto obsahově doplnění zvládnete opravdu úplně sami. Je to jako práce v textovém editoru, zvládne ji každý, kdo je kamarád s počítačem a nebojí se ho. Samozřejmě, pokud nás požádáte, rádi Vám s administrací pomůžeme, s tím není žádný problém.

Jaký bude průběh?

- nejprve se musíte rozhodnout, že do toho jdete a připravit si finance, které jsou s tím spojené
- tak byste si měli udělat představu, co na stránce vlastně chcete mít av hrubém si připravit podklady (texty, tabulky, fotografie ....)
- Kontaktujte nás
- dodejte nám podklady a my Vám vytvoříme předběžný návrh
- společnou komunikací dotáhneme konečnou podobu stránky a stránky spustíme
- dotáhneme věci k Vaší plné spokojenosti

Zdieľať tento produkt