Шаблоны LeoTheme для Joomla.
GavickPro Joomla шаблоны

Web pro obchody a služby

Tvorba web stránek pro obchody a služby

Podnikáte s nějakým zbožím nebo nabízíte nějaké služby? Vašemu obchodu se moc nedaří? Platíte si inzerci všude kde se dá, ale nic nepomáhá? Pokud chcete aby se lépe prodávalo, je načase přizpůsobit se době. Internet je využíván denno - denně a je naší budoucností. Tak proč ztrácet zisky, když Vaše nová web stránka Vám může vydělávat už teď? Poskytněte zákazníkům informace které potřebují, poraďte jim, zaujměte je a přesvědčte, že Vaše zboží a služby jsou nejlepší.

Nabízíme Vám kreativní a dynamickou web stránku, běžící na platformě Joomla. Je to nejideálnější systém pro Vaši webovou stránku nejen kvůli ceně, ale i díky všestranným funkcím, rozšířením, modulem, komponentům ... které má a které se stále zdokonalují a vyvíjejí k Vaší spokojenosti. Doplňování obsahové části na stránce je zcela jednoduché a zvládnete ho i sami. Doplňte si texty, tabulky, fotografie, tam kde je chcete mít. Tato práce připomíná textový editor a zvládne ji opravdu každý, kdo se nebojí počítače, internetu a zná základy práce na nich. Pokud máte strach nebo nezvládáte administraci stránky, můžete to nechat na nás, rádi Vám s tím pomůžeme.

Máte již svou web stránku, ale nesplňuje účely které má splňovat? Pomůžeme Vám ji aktualizovat, vynoviť a vytáhnout její prezentační schopnosti, co nejvyšší. Jediné co musíte udělat, pokud jste se rozhodli pro vytvoření nebo aktualizaci www stránky, je nás zkontaktovat. Předtím si připravte své představy o tom, co na stránce vlastně chcete mít av hrubém si dejte dohromady texty, tabulky, fotografie ... abychom Vám byli schopni po doručení materiálů, připravit předběžný návrh stránky. Dalším komunikací s Vámi, dotáhneme design stránky a obsahové části do finální podoby, kterou nakonec spustíme.

Zdieľať tento produkt