Шаблоны LeoTheme для Joomla.
GavickPro Joomla шаблоны

Web pro školy a školky

Tvorba web stránek pro školy a školky

Pokud máte málo studentů az roku na rok se Vám hlásí stále méně, nebo máte málo dětí ve školce, či základní škole, může to být zapříčiněno nedostatkem informací o škole ao oborech které nabízíte, o tom co se u Vás děje. Čím méně studentů, dětí se vám hlásí, tím méně peněz dostáváte od ministerstva školství. Proč tedy nepřiláká nových absolventů i na základě moderní dynamické WEB stránky, která nabídne budoucím studentům všechny potřebné informace o studiu a rodičům dětí informace o kroužcích a aktivitách školy, či školky?

Atraktivní informace o studiu, o dění na Vaší škole, o soutěžích a cenách které absolventi během studia dosáhli. To vše můžete mít na Vaší internetové stránce. Takto můžete zatraktivnit mládeži Vaši školu a přilákat je ke studiu právě k Vám. Ukažte jim, že Vaše odbory jsou IN na Slovensku, že jste škola, školka na úrovni. Řekněte budoucím žákům, jejich rodičům, proč si mají vybrat právě Vaši školu, proč studovat právě u Vás. My Vám nabízíme to snadný způsob. Nízkonákladový web postaven na Open Source softwaru. Jeho výhody jsou v dynamickém řešení zobrazovaných informací na webu tak, jak to potřebujete.

Možná už máte svou vlastní internetovou stránku no aktualizace je zdlouhavá, protože stránka byla vytvořena již před pár lety a možná člověk, který ji vytvořil je už dávno někde pryč. Proč tedy neudělat její modernizaci, přejít ze statického na dynamický web. Nabízíme Vám moderní stránku, která běží na redakčním systému Joomla. Nepotřebujete investovat nehorázné peníze. My Vám ji umíme udělat za výhodných pořizovacích a provozních nákladů. Pokud web stránku nemáte vůbec, vytvoříme Vám ji (is hostingovými službami), pokud již stránky máte a chcete ji jen zmodernizovat, jsme Vám k dispozici. Web stránka v novém hávu, plná informací, fotek a všeho, co na ní chcete mít. V případě, že se rozhodnete abychom byli správci stránky (administrátory), celoročně zajistíme aktualizaci na Váš pokyn. K této věci se potřebujete už jen rozhodnout. Tak neztrácejte čas, čas jsou peníze.

NÍZKONÁKLADOVÁ WEB STRÁNKA PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY, GYMNÁZIA, UČILIŠTĚ, OBCHODNÍ AKADEMIE, OSTATNÍ ŠKOLY A ŠKOLKY

Je řešena na základě redakčního systému Joomla v distribuci s GLP licencí. Je to dynamické řešení zobrazovaných informací na webu tak, jak to potřebujete. Obsahovou část stránky můžete doplňovat i sami, je to úplně jednoduché, jak práce v textovém editoru. Stačí vložit texty, tabulky a fotografie v místech, kde je chcete mít. Stránky které fungují na tomto softwaru si získávají stále více příznivců nejen pro svou cenu, ale i pro množství funkcí, doplňků, modulů a komponent, které značně rozšiřují prezentační schopnosti celého webu. Joomla poskytuje opravdu velmi široké možnosti. Zavěste na stránku informace o škole, pro zájemce o studiu, informace pro studenty, žáky, rodiče a učitele, aktuální rozvrhy, časy kroužků, suplování, kalendář školy, seznamy studentů, učitelů, mezinárodní projekty a vše, co si myslíte, že je třeba zveřejnit.

Tvorba web stránky pro školy zahrnuje:

- instalační a konfigurační práce, registrační úkony
- naplnění web stránky obsahem podle dodaných materiálů
- software Joomla
- optické ztvárnění web stránky - design
- SEO a W3C optimalizace

Doplňky pro webstránky pro školy

- knihy návštěv, kalendáře akcí, Google mapy
- fórum, chat, diskuze a komentáře
- multimediální přehrávače, anketový systém, bannerový reklamní systém
- fotogalerie, videogalerie, audiogalérie
- jazykové mutace web stránky, propojení na sociální sítě (jako je například FACEBOOK)

Zdieľať tento produkt