Шаблоны LeoTheme для Joomla.
GavickPro Joomla шаблоны

Web pro stavební firmy

Tvorba web stránek pro stavební firmu

Vytvoření profesionální web stránky pro Vaši firmu, zviditelní nejen Vaše jméno, ale přinese Vám i mnoho nových zákazníků, kteří si Vás dokáží na internetu s naší web stránkou velmi rychle najít. Myslíme si, že je jen ve Vašem zájmu prezentovat Vaše pracovní činnosti, pochlubit se realizací projektů, služeb, ukázat návštěvníkům stránky Vaše hotové díla a tím si přilákat nové zákazníky.

Za Vaši novou web stránku nemusíte utrácet spoustu peněz. My pro Vás vytvoříme web stránky v praktickém řešení s výhodnými pořizovacími a provozními náklady. Web stránka z naší dílny bude reprezentovat Vaši stavební firmu a její administraci zvládnete i Vy, úplně sami, z pohodlí Vašeho křesla v kanceláří. Spustíme Vám hosting a domény v počtu, v jakém si budete přát. O údajích firmy, službách, kontaktních informacích, fotogalerií a všem co na stránce chcete mít, rozhodujete pouze Vy.

Vaše nová firemní WEB STRÁNKA, může mít díky nám dynamické řešení. Na základě redakčního systému Joomla v distribuci s GLP licencí, Vám vytvoříme nízkonákladový web pro Vaši stavební firmu. Tento systém dynamicky řeší zobrazování informací na webu, přesně tak jak to potřebujete. Aktualizaci obsahu stránky si zrealizujete i sami, bez nutnosti ovládat programování. Vše Vám dopodrobna vysvětlíme, ale připomíná to práci v textovém editoru.

Nač byste utráceli peníze tam, kde to není třeba? Platit tisíce za něco, na čem se dají ušetřit nemalé investice? Texty, tabulky a fotografie na tom místě, kde to potřebujete. Stránky pracující s tímto softwarem si velice rychle získávají popularitu nejen kvůli své ceně, ale především pro množství funkcí, modulů, doplňků a komponentů. Ony značně rozšiřují schopnost prezentace Vašeho webu.

Zdieľať tento produkt