Шаблоны LeoTheme для Joomla.
GavickPro Joomla шаблоны

Web pro taneční školy a skupiny

Tvorba web stránek pro taneční školy a skupiny

Konkurence je velká, mnohé skupiny a taneční školy jsou na vysoké úrovni, ale marketing je slabý a proto nemají kde vystupovat. Než letáky a reklama v časopisech či jiných periodikách, určitě zabere reklama na webu. Dejte o sobě vědět prostřednictvím internetu. Ukažte fotografie z vystoupení, případně i nějaké videa, napište něco o sobě a zaujměte tímto způsobem. Vždyť internet využíváme stále. První co uděláme pokud něco potřebujeme, hledáme to na internetu. Takto si mohou najít i Vás, tak neváhejte.

Zaujměte kreativní stránkou, plnou informací o sobě, fotografií z vystoupení, informacemi a novinkami z Vašeho světa. Je to tak jednoduché, stačí nás kontaktovat. Vytvoříme pro Vás dynamický web, který běží na platformě Joomla. Je to nejideálnější systém pro Vaši web stránku díky svým funkcím, rozšířením, modulem, komponentům ... které se stále vyvíjejí k Vaší spokojenosti.

Administrace webu po obsahové části je díky Joomly úplně jednoduchá a zvládne ji každý, kdo má chuť a nebojí se práce s počítačem a internetem. Je to tak jednoduché, jak práce v textovém editoru a Vy si umíte doplnit texty, tabulky, fotografie tam kde to chcete mít. V případě strachu že něco pokazíte, nebo pokud nebudete se systémem umět pracovat, můžete zprávu administrace nechat i na nás, rádi Vám s ní pomůžeme. Zkontaktujte nás a my Vám uděláme stránky podle Vašich představ, která bude na vysokém prezentačním stupni. Díky ní se Vám nabídky přímo posypou a bude o Vás vědět mnohem více lidí.

Tvorba web stránky zahrnuje:

- instalační a konfigurační práce, registrační úkony
- naplnění web stránky obsahem podle dodaných materiálů
- software Joomla
- optické ztvárnění web stránky - design
- SEO a W3C optimalizace 

Doplňky pro web stránky

- knihy návštěv, kalendáře akcí, Google mapy
- fórum, chat, diskuze a komentáře
- multimediální přehrávače, anketový systém, bannerový reklamní systém
- fotogalerie, videogalerie, audiogalérie
- jazykové mutace web stránky, propojení na sociální sítě (jako je například FACEBOOK)

Zdieľať tento produkt